PREMIERA

Zapraszamy Was serdecznie 28 maja 2023 roku na premierę naszej pierwszej książki pt. Maki, której autorem jest Paweł Piotr Pietrzak. Będzie można spotkać się i porozmawiać z Pawłem oraz oczywiście kupić Maki. Paweł będzie Maki podpisywał.

Zapraszamy Was do śledzenia wydarzenia na Facebook’u.

Jeśli chcecie poznać Pawła i usłyszeć od niego samego o Makach zapraszamy do obejrzenia wywiadów z nim.

A o czym są Maki? MAKI to pozycja, obok której nie przejdziecie obojętnie, gdy tylko przeczytacie pierwszy akapit. Paweł napisał o Makach tak: „Tak oto z opowieści byłego więźnia oraz byłej esesmanki, przy nieustannie obecnej łasce Bożej, zrodziły się Maki.”.

Pierwsze spotkanie autorskie rozpoczęło się o godz. 14:00, 28 maja 2023 roku na terenie Przystani Kowale w Obornikach. Były rozmowy, dedykacje, możliwość kupienia MAKÓW i podpisywanie książek. Zapraszamy rodzinami i indywidualnie na kolejne spotkania z MAKAMI i ich wyjątkowym autorem.

Poniżej krótka fotorelacja z premiery.

Rozmów i spotkań nie było końca. Pan Sławek i Pani Anna z „Radio Poznań” zaprosili naszego autora na wywiad, Pani Iwona oraz Pan Rafał udostępnili miejsce „Przystań Kowale” dla tego wydarzenia, Pani Justyna z „Kasiara.pl” nieustannie wspomagała tę premierę swoim czasem i zaangażowaniem.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i oby tak owocna współpraca rozwijała się dalej.

FESTIWAL LITERACKIE OBJEZIERZE

Następne Makowe spotkanie odbyło się na festiwalu „Literackie Objezierze”

Piękny czas spotkań, rozmów oraz krzewienia kultury pisanej. stanęliśmy z namiotem i pomiędzy słuchaniem oraz opowiadaniem działo się to co z „Makami” wiąże się nieodzownie:

Spotykaliśmy człowieka z jego przeżywaniem, trudnościami, doświadczeniem. W dość kameralnym (pomimo całego festiwalowego szumu) gronie, „Makowym” historiom nie było końca.

Autor Maków Paweł Piotr Pietrzak wziął udział w konkursie literackim i odpowiadając na pytanie „Czytam bo….?” zapewnił sobie miejsce wśród grona wyróżnionych.

Serdeczne Gratulacje.