A KTO TO?

Paweł Piotr Pietrzak jest rodowitym Poznaniakiem urodzonym we wrześniu 1985 roku. jego książka pt. „MAKI” jest pierwszą pozycją jaka wyszła spod jego pióra. Jej premiera odbyła się 28 maja 2023 roku w Obornikach pod Poznaniem.

KIM JEST AUTOR?

Jak powiedziała o nim jedna z osób prowadzących premierowe spotkanie autorskie z „Makami” i ich autorem: „Paweł jest człowiekiem renesansu: kucharz, człowiek władający kilkoma językami w tym łaciną klasyczną oraz kuchenną (żeby nie mówić podwórkową). Ratownik wodny oraz medyczny, budowlaniec, muzyk, gawędziarz, wieloletni misjonarz świecki, prawie ksiądz. Obecnie mąż jednej Żony i ojciec czworga dzieci”. Jego bezpośredniość oraz szczerość sprawia, że relacje które zawiązuje są pozbawione jakiegokolwiek fałszu. Na co dzień zmaga się z nieuleczaną chorobą (choroba Parkinsona) co w jego wieku jest dość dużą rzadkością i niechybnie utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu. Pomimo to jest człowiekiem pogodnym i zawsze otwartym na drugiego.

CO DALEJ?

Jak sam przyznaje „Maki” dały Pawłowi motywacje do działania i już powstaje kolejna z jego książek. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli wydać i zaprezentować kolejną pozycję autorstwa Paweł Piotra Pietrzaka – autora z Poznania.

Poniżej prezentujemy kilka filmów związanych zarówno z Pawłem jak i jego pierwszą książką:

https://www.youtube.com/watch?v=IVlnyraAItU&t=145s

https://fb.watch/lAeJGDEhnL/

https://www.youtube.com/watch?v=Aeaio-RjBrI

https://www.instagram.com/p/CuPZ6k5tjvD/

JAK MOŻNA POMÓC?

Aby wydać książkę Paweł zdecydował się na samodzielny wydruk. Poniżej umieszczamy link do portalu zrzutka.pl gdzie nasz autor zbiera pieniądze na pokrycie już zakończonego druku.

https://zrzutka.pl/jztkhm

Książkę można kupić na naszej stronie a także w księgarni Chrystusowców (wydawnictwo Hlondiianum) ul. Panny Marii 4 Poznań.

Zapraszamy